Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rashford “bombarduesi”, e çan rrjetën e Real Betisit (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 21:10
Marcus Rashford
Marcus Rashford

Marcus Rashford ka vazhduar shprehinë e tij të shënimit të golave në çdo lojë, kësaj radhe duke shënuar një super-gol ndaj Real Betisit, në ndeshjen e parë me elimin direkt në Europa League.

Rashford e shënoi golin në minutën e 6-të, një goditje e fortë në qosh të portës.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.