23:30, 25 Gusht 2019

Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, ka thënë se sulmuesi Neymar është në mesin e tre lojtarëve më të mirë në botë.

Për brazilianin raportohet se do të rikthehet në Spanjë. Ndërsa skuadrat Real Madrid dhe Barcelona janë në garë për ta përvetësuar atë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

“Neymar është lojtar i mirë – në mesin e tre më të mirëve në botë”, ka thënë Ramos para gazetarëve.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë