Rama: Nuk duhet të ketë ndasi etnike - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rama: Nuk duhet të ketë ndasi etnike

NULL NULL
27/05/2015

Rama, gjatë konferencës ka thënë se shtetet e Ballkanit duhet të sigurojnë bashkëjetesë për të gjithë dhe mos të ketë ndasi etnike.

Këto shfaqje i takojnë një Ballkani që i përket të shkuarës.

“E sotmja e Ballkanit është Evropa, e nesërmja e Ballkanit është Bashkimi Evropian”, ka thënë Rama, transmeton Klan Kosova.