Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rama nderon Luan Haradinajn

NULL NULL
06.05.2015 17:01
Komandanti i FSK-së gjenerallejtënant Rrahman Rama sot ka bërë homazhe tek varri i Luan Haradinaj.

Komandanti i FSK-së gjenerallejtënant Rrahman Rama sot ka bërë nderime tek varri i dëshmorit Luan Haradinaj në Gllogjan të Deçanit.

Rama ishte i shoqëruar nga sekretari i Ministrisë së FSK-së Shkëlzen Sylaj, gjeneral brigade Nazmi Brahimaj, kolonel Naim Haziri shef i Shtabit të Komandës së Forcave Tokësore si dhe oficerë dhe zyrtarë të MFSK-së dhe FSK-së.

Ata bënë homazhe dhe vendosën lule të freskëta në shenjë të dëshmorit Luan Haradinaj si dhe të gjithë dëshmorëve të kombit.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.