Qytetarja u dhuron Osmanit e Kurtit "lule të xhenetit" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qytetarja u dhuron Osmanit e Kurtit “lule të xhenetit” (VIDEO)

NULL NULL
21.05.2023 13:43
Kurti Osmani

Pas ceremonisë së hapjes së “Defender Europe ’23”, presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti morën u takuan me disa qytetarë.

Një qytetare pati nga një dhuratë për presidenten dhe kryeministrin.

Ajo u dhuroi krerëve shtetërorë nga një tufë me “lule të xhenetit”.

Më poshtë e gjeni videon.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.