Qytetari boshnjak voton në Mitrovicën e Veriut (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qytetari boshnjak voton në Mitrovicën e Veriut (VIDEO)

NULL NULL
23.04.2023 10:33

Xhelal Sylejmani, është qytetar nga komuniteti boshnjak, i cili ka dalë sot në zgjedhje në Mitrovicë të Veriut.

Ai tha se nga këto zgjedhje pret punësime dhe çdo të mirë për të gjithë qytetarët.

“Punësime e krejt të mirat për të gjithë. Do të kenë besoj, edhe dielli po rrezaton. Konsideroj se do të dalin, se sot është e diel, është ditë pushimi njerëzit ende janë në gjumë”, u shpreh ai.