Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qeveria emëron Bordin e Infrakos-it

NULL NULL
22.03.2023 11:40
Stacioni i trenit

Qeveria e Kosovës, në mbledhjen e sotme, ka emëruar Bordin e ndërmarrjes Infrakos.

Edona Nahi u zgjodh në krye të ndërrmarrjes teksa Genc Hundozi, Besarta Zuka e Fitim Raci janë zgjedhur anëtarë nga komisioni vlerësues në mesin e 48 kandidatëve.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.