Punëtorët e gazetës “Rilindja” sot mbajnë konferencë – protestë për media - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Punëtorët e gazetës “Rilindja” sot mbajnë konferencë – protestë për media

NULL NULL
27.02.2023 07:42

Punëtorët e gazetës “Rilindja” kanë paralajmëruar se sot të mbajnë një konferencë – protestë për media.

Temë trajtimi do të jenë “zvarritja e paarsyeshme e ndarjes së 20-përqindëshit për punëtorët, pas marrjes së Pallatit nga Qeveria, dhe mosnjohja e stazhit për punën e bërë te ‘Rilindja’ dhe ‘Bujku’”, transmeton Klan Kosova.

Ngjarja do të zhvillohet para Pallatit të “Rilindjes” duke nisur në orën 12:00.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv