8:40, 12 Korrik 2019

Lil Nas X i ka dhënë edhe një “dorë” hit këngës së tij!

Artisti 20-vjeçar dhe Billy Ray Cyrus e publikuan remiksin e “Old Town Road” – dhe i shtuan vargjet me Young Thug dhe Mason Ramsey.

Kjo këngë tash është bërë numër një në toplistën e Billboard Top 100 për 14 javë rresht.

Konkurs Pune

Lexo më shumë