18:33, 31 Janar 2019

Treshja e fuqishme e repit kosovar, Festimi, Ledri dhe Kresha i bashkuan forcat dhe sollën një këngë të bukur për fansat e tyre.

“Menemadhe” sapo u publikua dhe menjëherë grumbulloi mijëra klikime në Youtube.

Për tekstin u përkujdesën vetë artistët ndërsa klipi përmban pamje piktoreske nga bregdeti i Malit të Zi, gjegjësisht nga Ulqini.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë