PSG do ta dërgojë Choupo-Moting në huazim (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PSG do ta dërgojë Choupo-Moting në huazim (VIDEO)

NULL NULL
16/08/2019

Skuadra franceze, Paris Saint-Germain, ka vendosur që ta dërgojë në huazim sulmuesin Eric Maxim Choupo-Moting.

Futbollisti 30 vjeçar do të luajë për skuadrën italiane, U.S. Lecce, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Sipas Gianluca Di Marzio, sulmuesi tashmë ka filluar bisedimet me palën italiane dhe transferimi i tij është vetëm çështje kohe.

klankosova.tv