Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse zgjohet shpesh me nerva? Edona tregon arsyen (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 14:41
Edona dhe Blero

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona ka shprehur që sa kohë shqetësimin e saj për gjumin që po e bën, ose më mirë të themi që nuk po e bën.

Për shkak të gërhitjeve, ajo nuk po mund të rehatohet dhe të fle.

Për këtë arsye ajo edhe po zgjohet shpesh me nerva.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.