Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse Linda mendon se Buci do ia bëjë gropën vetes? (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 11:01

Linda mendon se Buci do ia bëjë gropën vetes brenda lojës së Big Brother VIP Kosova.

Kjo pasi sipas saj ai është “ngucakeq”.

“Ti ke ofenduar, do ia bësh gropën vetes”, i tha këngëtarja Yllit, i cili shtoi se gjithçka do të shihet në Prime sonte.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.