Pse Besim Dina ia la 'seen' Elita Rudit? (VIDEO)

Pse Besim Dina ia la ‘seen’ Elita Rudit? (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Elita Rudi ka zbuluar plot 50 gjëra për veten në një intervistë për Prive.

Nga planet e saj në prezantim e brendet të cilat aktualisht po i përgatit, prezantuesja e cila së fundmi i është bashkuar Klan Kosovës, i tha të gjitha, njofton Klankosova.tv.

Pse Besim Dina ia la seen, a është takuar me të dashurat e Gjikos dhe shumëçka tjetër i kuptoni në videon e mëposhtme.