PSD-ja e padit Agjencinë për Privatësi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PSD-ja e padit Agjencinë për Privatësi (VIDEO)

NULL NULL
nga Merita Neziri 18.04.2023 20:34

Partia Socialdemokrate të martën në Gjykatën Themelore të Prishtinës dorëzoi padi kundër Agjencisë së Informimit dhe Privatësisë.

Kjo pasi kjo e fundit dënoi më 20 mijë euro gjobë partinë e Dardan Molliqajt, për publikim të të dhënave të peticionit të 2015-ës.

Për më shumë shikoni storien më poshtë:

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS