Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Protestuesve në Zubin Potok iu sjellin ushqim, thuhet se erdhën nga Serbia (VIDEO)

NULL NULL
30.05.2023 13:00
Zubin Potok ushqimi

Gjendja në Zubin Potok paraqitet e qetë deri në këto momente.

Gazetarja e Klan Kosovës Arbëresha Fazliu, po e përcjell nga afër situatën e cila po mbretëron atje.

Aktualisht protestuesit janë furnizuar me ushqim.

Thuhet se ushqimi erdhi nga Serbia./ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.