Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Protestuesit dëmtojnë veturat e mediumeve të Shqipërisë në Leposaviq (FOTO)

NULL NULL
30.05.2023 14:05
demitimi i veturave

Protestuesit serbë, të cilët po e kundërshtojnë udhëheqjen e kryetarëve të rinj në komunat veriore, kanë dëmtuar edhe disa vetura të medieve të Shqipërisë.

Kësaj here iu dëmtua vetura e mediumit A2 dhe ajo e Panoramës të Shqipërisë në Leposaviq.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.