Problemet me emertimet e rrugeve ne Podujeve - Klan Kosova - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Problemet me emertimet e rrugeve ne Podujeve – Klan Kosova

NULL NULL
12/05/2015

Në Komunën e Podujevës, rrugët e qytetit dhe fshatrave, pos emrave të moçëm që banorët i mbajnë në mend, nuk kanë tabela emërtimesh.