Prizren, arrestohet i dyshuari për vrasje në tentativë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren, arrestohet i dyshuari për vrasje në tentativë

NULL NULL
11.05.2023 09:27
arrestim

Të mërkurën në Prizren është arrestuar një i dyshuar për vrasje në tentativë.

“Lidhur me rastin, më 10.05.2023 është arrestuar edhe një i dyshuar mashkull kosovar”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Rasti kishte ndodhur të dielën e kaluar.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.