Prishtinë: Tentohet të dhunohet një shtetase e huaj, arrestohet i dyshuari - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë: Tentohet të dhunohet një shtetase e huaj, arrestohet i dyshuari

NULL NULL
03/07/2022

Një shtetase e huaj është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj, i cili më pas ka tentuar ta dhunojë.

Rasti ka ndodhur të premtën në Prishtinë.

Policia e ka arrestuar personin e dyshuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

DHUNIM NË TENTATIVË

Prishtinë 01.07.2022 – 23:11. Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i huaj, për shkak se e kishte sulmuar fizikisht dhe më pas kishte tentuar ta dhunojë të dashurën e tij viktimën femër shtetase e huaj. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.