Prishtinë: Të maskuar dhe me armë grabisin barnatoren

Prishtinë: Të maskuar dhe me armë grabisin barnatoren

NULL NULL
1 month më parë

Mbrëmë punëtorja e një barnatoreje në rrugën Gustav Meyer në Prishtinë ka raportuar në polici se dy persona me maska dhe nën kërcënim të armës kanë arritur të grabisin nga ajo një sasi të parave.

Policia njofton se nuk ka të lënduar dhe se rasti është duke u hetuar.