Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë, rruga “Xhorxh Bush” do të jetë e mbyllur nga 31 maj deri më 4 qershor

NULL NULL
30.05.2023 17:00
xhorxh bush

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se rruga “Xhorxh Bush”, duke filluar nga udhëkryqi i “Bill Klinton” deri në udhëkryqin e rrugës “Garibaldi”, do të jetë e mbyllur edhe për transportin publik dhe mjetet tjera motorike nga data 31 maj 2023, deri më 4 qershor 2023.

Sipas Komunës, kjo po bëhet për arsye të organizimit të aktiviteteve të shumta, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.