Prishtinë, burri e vendos fëmijën prapa në trotinet elektrik (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë, burri e vendos fëmijën prapa në trotinet elektrik (VIDEO)

NULL NULL
08/08/2022

Të hënën gjatë ditës, një person është parë duke e ngarë një trotinet elektrik rrugëve të Prishtinës, në të cilin shihet se e ka ulur edhe një fëmijë, kështu duke ia rrezikuar atij jetën.

Një qytetar e ka xhiruar ngjarjen nga vetura dhe e ka postuar në rrjetet sociale, njofton Klan Kosova.

Trotinetet elektrikë janë bërë një dukuri e zakonshme së fundmi në Kosovë, veçanërisht në Prishtinë.

Për shumë banorë, ngasësit e trotineteve përbëjnë shqetësim për shkak se nuk ka shteg të destinuar për ta.

klankosova.tv