11:12, 19 Maj 2019

Një person është arrestuar pasi ka kërcënuar policët gjatë kryerjes së detyrës së tyre zyrtare.

Policia e Kosovës bën të ditur se i dyshuari është dërguar në paraburgim.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti ka kanosur dhe penguar zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës zyrtare. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Konkurs Pune

Lexo më shumë