Prishtinë: Arrestohet një femër në një lokal masazhi, dyshohet se merrej me prostitucion - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë: Arrestohet një femër në një lokal masazhi, dyshohet se merrej me prostitucion

NULL NULL
07.03.2023 09:05
Policia

Një femër është arrestuar në Prishtinë për shkak të dyshimit për marrjen me prostitucion.

E njëjta u arrestua në një lokal masazhi.

Janë gjetur dhe sekuestruar një telefon dhe  tridhjetë e pesë 35 euro.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet, njofton raporti 24 orësh përcjell Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.