Prishtinë: 100 vajza nga SHBA e Ballkani pjesë e kampit veror (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtinë: 100 vajza nga SHBA e Ballkani pjesë e kampit veror (VIDEO)

NULL NULL
18/08/2019

Në Prishtinë sot erdhën rreth 100 vajza nga vendet e Ballkanit dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ato do të jenë pjesë e kampit veror që do të mbahet në kryeqytet.

Përshtypjet e para për kosovarët i kanë të mira.

Kronikë e gazetares Arbëreshë Uka.