Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prishtina dhe Trepça synojnë sot fitoren

NULL NULL
13.03.2023 08:47
Basketboll
Basketboll

Ndeshja e fundit në kuadër të javës së 25-të në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll, do të zhvillohet sot.

‘Ajka’ për në fund, përballen Sigal Prishtina dhe Trepça. Këto dy skuadra përveç që janë ndeshur tri herë gjatë garave të rregullta janë përballur edhe në dy finale.

Prishtinasit i mundën në Superkupë, kurse mitrovicasit ju kundërpërgjigjën për Kupë.

Bardhekaltrit janë në vendin e parë me 18 fitore e gjashtë humbje, kurse ‘Xehetarët’ janë në vendin e katërt me 15 fitore e nëntë humbje.

Prince Caffe Superliga – Java 25

E hënë

18:30 Sigal Prishtina – Trepça

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.