Prishtina arrin fitoren e pestë rresht në Superligë (VIDEO)

Prishtina arrin fitoren e pestë rresht në Superligë (VIDEO)

NULL NULL
nga Andi Shabani 1 month më parë

Prishtina ka arritur fitoren e pestë në Superligën e Kosovës në futboll pasi mposhti Llapin me rezultat 2 me 0.

Besnik Krasniqi e Alban Shillova ishin autorë të golave për kryeqytetasit që janë në seri prej gjashtë fitoreve rresht, njofton Klan Kosova.

Golat dhe rastet e kësaj ndeshje mund t`i ndiqni përmes videos.

klankosova.tv