Prishje në një makineri të KEK-ut

Prishje në një makineri të KEK-ut

NULL NULL
3 months më parë

Një prishje në një makineri të KEK-ut ka ndodhur në departamentin e prodhimit të qymyrit në Korporatën Energjetike të Kosovës.

Zëdhënësi i KEK-ut, Skënder Bucolli, ka thënë se pas këtij defekti puna është ndërprerë dhe se ekipet po merren me riparimin e tij, njofton Klan Kosova.

“Deri nesër puna është ndërprerë dhe po punohet. Nuk ka të lënduar”.