Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prezantohet vetura “Vw Vento” e vitit 1996 (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2024 13:57

Qytetari Ardi Krasniqi e ka prezentuar sot veturën e tij të “Vw Vento” e vitit 1996.

Ai në Ora Shtatë në Klan Kosova ka thënë se është i pasionuar pas veturave të vjetra.

Ndër tjera, Ardi ka treguar se çfarë punë ka bërë që vetura e tij të jetë në gjendje të mirë funksionale.

“Unë e posedoj për 12 vite me radhë, ka qenë në gjendje të thjeshtë dhe e kam rregulluar nga pak, pasi vet jam mekanik çdo gjë që e kam rregulluar”, ka thënë Krasniqi. /Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.