Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prezantohet klipi emocional i Besit, rrëfimi mbi sfidat që ia solli jeta (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:19

Përgjatë spektaklit ‘Prime’ është transmetuar një video material që përfshinë një rrëfim emocional nga Besi.

Brenda këtij materiali, ai ka folur mbi sfidat dhe vështirësitë që është përballur në jetë, duke përfshirë kujdesin për prindërit e tij që prej kur kishte qenë fëmijë, dhe jo vetëm.

Besi ka treguar edhe sesi e kishte përjetuar humbjen e prindërve të tij, me të cilët, thotë se ka qenë shumë i lidhur, derisa zbulon edhe problemet e tij dhe të gruas së tij për të arritur që të marrin epitetin e të qenit prindër.

Ndiqeni rrëfimin emocional të Besit, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme