Prezantohet edhe logoja e 25-vjetorit të Epopesë së UÇK-së - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prezantohet edhe logoja e 25-vjetorit të Epopesë së UÇK-së

NULL NULL
08.02.2023 15:02

Qeveria e Kosovës ka prezantuar sot logon e 15-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës si dhe të Epopesë së UÇK-së.

Kjo logo përmban portretet e Shaban Jasharit, Adem Jasharit dhe Hamëz Jasharit së bashku me shqiponjën dykrenore, njofton Klan Kosova.

Prezantimi u bë në një konferencë për media të zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi së bashku me ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku.

klankosova.tv