Presidentja Jahjaga takon drejtoreshën e UNESCO-s - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Presidentja Jahjaga takon drejtoreshën e UNESCO-s

NULL NULL
01/10/2015

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, është takuar sot në New York me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO’s, Irina Bokova

Jahjaga dhe Bokova diskutuan për rëndësinë e bashkëpunimit dhe përgjegjësinë për mbrojtjen e trashëgimisë kulturore në Kosovë.

 

Jahjaga UNESCO

 

Jahjaga UNESCO 1