Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Porsa Gresa arrin në studion gjigante të BBVK-së, Andi i dhuron një përqafim të ngrohtë (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 01:16

Konkurrentja e eliminuar e mbrëmjes gjysmëfinale të Big Brother VIP Kosova, Gresa ka pranuar një përqafim goxha të fortë nga i dashuri i saj, ish banori i këtij formati televiziv, Andi.

Porsa modelja ka mbërritur në skenën gjigante të spektaklit Prime, ajo është hedhur në krahët e Andit, derisa është përshëndetur edhe me banorët e tjerë, prezantuesit si dhe opinionistët.

Gresa kishte qenë pjesë e BBVK-së që prej 5 dhjetorit, kur edhe filloi rrugëtimin ky format televiziv.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.