13:23, 23 Shtator 2019

28 vjeçari Stuart Cook u paraqit në gjykatë për drogë pasi u ndalua nga policia gjatë një kontrolli për rrip të sigurisë.

Oficerët kishin dëgjuar një erë të keqe derisa ishin në anën tjetër të rrugës në Aberdeen. Kur ata u afruan tek personi, nuhatën një erë të fortë kanabisi kështu që e arrestuan, transmeton Klan Kosova.

Cook u nervozua kur u prangos dhe filloi të bërtiste në polici.

Në stacionin ku ai u kontrollua, ai qëllimisht bëri një pordh dhe iu tha policëve: “A po ju pëlqen?”.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë