Policia shpërtheu sot një granatë dore afër shkollës “Ali Sokoli” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia shpërtheu sot një granatë dore afër shkollës “Ali Sokoli” (VIDEO)

NULL NULL
08/04/2018

Fillimisht, mesditën e së dielës u bllokua kalimi i makinave dhe këmbësorëve në afërsi të shkollës “Ali Sokoli” në Prishtinë.

Kjo pasi në këtë vend Njësiti i Deminimit të Policisë së Kosovës shpërthyen një granatë dore, njofton Klan Kosova.

Në këtë granatë hasi një taksist. Nga policia thonë se tani për tani nuk e dinë kush e ka vënë këtë mjet shpërthyes në këtë hapësirë.

Kronikë nga Enis Reçica.