Policia mban seminar për drogën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia mban seminar për drogën

NULL NULL
26/05/2015

Misioni i OSBE-së në Kosovë së bashku me policinë e Kosovës sot do të fillojnë konferencën tre ditore me temën“Zvogëlimin e kërkesës për drogë dhe dëmit nga droga”.

Në këtë seminar pritet të marrin pjesë përfaqësues të ndryshëm nga institucionet vendore dhe ato ndërkombëtare/