Policia has në një person me thikë në dorë në Mitrovicë të veriut - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia has në një person me thikë në dorë në Mitrovicë të veriut

NULL NULL
15/08/2022

Të dielën në mbrëmje derisa njësia policore ka qenë duke patrulluar në rrugën Kollashinska, kanë hasur në një person duke mbajtur një thikë në dorë.

I njëjti është arrestuar dhe i është konfiskuar thika, njofton Klan Kosova.

Me urdhër te prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt dhe është iniciuar rasti.

klankosova.tv