Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Policia e Kosovës demanton autoritetet e Shkupit

NULL NULL
21.04.2015 16:29

Policia nuk ka arritur ta konfirmojë përfshirjen e një grupi kosovarësh në sulmin e rajonit policorë në Goshincë të Likovës, por zyrtarët policorë të Kosovës po merren me rastin që deri me tash e kanë pranuar si informatë nga Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë.
Lexo më shumë në

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.