Polici plagos fqiun në Vushtrri (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Polici plagos fqiun në Vushtrri (VIDEO)

NULL NULL
15/06/2015

Burrat e familjes Hana nga Vushtrria u mblodhën për ta diskutuar një hall familjar.

Abdurraman Hana, 54 vjeçar, mbeti i plagosur pas një konflikti të rastit me një bashkëfshatar të tij, transmeton Klan Kosova.

I plagosuri menjëherë u dërgua në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë, dhe sipas mjekëve jeta e tij është jashtë rrezikut.

Personi që shtiu ishte polic i Kosovës, por në momentin e incidentit gjendej jashtë detyrës zyrtare.

Kronikë nga Florent Zeqaj.