Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Polici i plagosur dërgohet në spital

NULL NULL
10.05.2015 10:05
Klan Kosova iu sjellë momentin kur ambulanca ka dërguar në spital policin e plagosur mëngjesin e sotëm

Në ora 8:26 autoambulanca me nxitim e ka dërguar në drejtim te Spitalit policin e parë të plagosur në mëngjesin e se dielës.

Ekipi i Klan Kosovës aje ka regjistruar momentin kur ambulanca po dërgonte të plagosurin në spital.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.