Pogba e do kalimin në Barcelonë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pogba e do kalimin në Barcelonë

NULL NULL
21/05/2015
Ylli i Francës dhe Juventusit, Paul Pogba dëshiron një kalim te klubi katalonas, Barcelona.

Raportohet se agjenti i lojtarit, Mino Raiola ka kontaktuar me zyrtarë të Barças dhe iu ka bërë me dije që të bëjnë çdo gjë që të nënshkruajnë me Pogba.

Edhe skuadra tjera kanë shprehur interesim për francezin, por Manchester City ka qenë më seriozi me ofertën e vet.

Railola ka thënë Barca duhet ta mposht City-n në këtë garë pasi edhe klienti i tij e ka në zemër klubin nga Katalonia.