Podujevë, një e dyshuar ushtroi dhunë ndaj familjares së saj - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Podujevë, një e dyshuar ushtroi dhunë ndaj familjares së saj

NULL NULL
19/04/2020

Në Podujevë, dje një e dyshuar ka ushtruar dhunë ndaj një gruaje tjetër.

Sipas raportit të policisë, ky rast është dhunë në familje, ku vitkima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit rasti mbetet në procedurë të rregullt, njofton Klan Kosova.