Podujevë: E sulmon motrën me shufër metalike - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Podujevë: E sulmon motrën me shufër metalike

NULL NULL
27/02/2017

Një burrë është arrestuar të dielën në Podujevë pasi i njëjti ka goditur me shufër metalike në kokë motrën e vet, njofton Klan Kosova.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.