Po - kam para për të paguar dasmën, thotë fituesi i Jackpot-it - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Po – kam para për të paguar dasmën, thotë fituesi i Jackpot-it

NULL NULL
19.05.2023 23:24
fituesi i lotarise

Fituesi i lotarisë, Alfred Harrell, i bëri premtimin të fejuarës së tij para një viti që do të bënin dasmë. Ndërsa tani pasi fitoi xhekpotin prej 150 mijë dollarësh — nga një biletë gërvishtëse — shpresat e tij për një martesë ëndrrash më në fund mund të realizohen.

“Unë dua të kujdesem për të së pari”, tha ai.

Harrell fitoi çmimin e madh nga një biletë prej 5 dollarëshe që e bleu në një pikë karburanti.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.