Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Po iu shprehë të gjithave dashuri”, banorët tallen me Lumbardhin (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 10:12

Lumbardhi mbrëmë ishte temë diskutimi e disa prej banorëve të shtëpisë.

Ata me shaka thanë se Lumbardhi po shpreh dashuri ndaj shumë vajzave në Big Brother VIP Kosova 2.

Kjo deklaratë e tyre vjen pasi Lumbardhi është treguar goxha i afërt me Kaderin, vajzën e re të shtëpisë.

Ai më herët kishte shprehur pëlqim edhe për Albën./Klankosova.tv.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.