PL, Rashfordi sërish lojtar i muajit por e pranon çmimin buzëvarur - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PL, Rashfordi sërish lojtar i muajit por e pranon çmimin buzëvarur

NULL NULL
10.03.2023 13:16

Futbollisti i Manchester Unitedit, Marcus Rashford, është zgjedhur lojtari i muajit në Premier Ligë për herë të tretë këtë stinor.

Sidoqoftë, atij duket se po i mungon buzëqeshja në këtë fotografi, marrë parasysh se po e pranon këtë çmim pas një humbjeje turpëruese nga Liverpoolit, prej 7:0, në fundjavën që shkoi.

Përndryshe, përfaqësuesi i Anglisë po kalon në formën më të mirë të karrierës së tij, dhe tashmë i ka 14 gola vetëm në Premier Ligë.