21:22, 11 Maj 2018

Diskografisë shqiptare i është shtuar edhe një këngë e re.

Reperët Lyrical Son, Blleki dhe Mc Kresha kane publikuar sot këngën e tyre të re me titull “Rruga Nclub”.
Këtij projekti muzikor i është punuar edhe videoklipi, i cili për më pak se një orë ka grumbulluar mijëra klikime në Youtube.

Konkurs Pune

Lexo më shumë