Pësoi sulm në zemër, Vullnet Sefaja flet për momentin e frikshëm

Pësoi sulm në zemër, Vullnet Sefaja flet për momentin e frikshëm

NULL NULL
1 month më parë

Vullnet Sefaja, vokalisti i grupit të njohur “MARIGONA”, pësoi sum në zemër në dhjetorin e vitit të kaluar.

Rreth kësaj, këngëtari foli në një intervistë për Prive, duke e quajtur 23 dhjetorin – “Rilindje”, njofton Klan Kosova.

Si e kuptoi se pësoi sulm në zemër dhe sa zgjati operacioni e kuptoni në videon më poshtë.