Peshkaqeni mbyt një grua në Egjipt, ia këputi krahun dhe këmbën (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Peshkaqeni mbyt një grua në Egjipt, ia këputi krahun dhe këmbën (FOTO)

NULL NULL
02/07/2022

Një turiste ka vdekur pas sulmit nga një peshkaqen.

Gruaja austriake, 68 vjeçare, vdiq më vonë në një ambulancë, pasi peshkaqeni ia këputi krahun dhe këmbën në bregun e Detit të Kuq të Egjiptit, afër Sharm El Sheikh.

Një grup i madh i njerëzve e pa tragjedinë nga afër, por askush nuk ka tentuar të hyjë në ujë për ta ndihmuar gruan e cila jetonte në Egjipt me partnerin e saj vendas, transmeton Klankosova.tv.

Në vend të kësaj, njerëzit filmuan skenën dramatike dhe turistët rusë duke xhiruar pamjet mund të dëgjoheshin duke u ankuar për mungesën e rojeve të shpëtimit ose të shpëtimtarëve.

Gjaku shihet gjithashtu në ujë ndërsa gruaja lufton.

Dëshmitarët rusë panë se ajo kishte humbur një krah, por nuk përmendën këmbën e prerë.

Njëri tha: “Njerëzit po dalin me nxitim nga deti. Nuk ka ambulancë, askush nuk e ndihmon atë. Ajo nuk ka krah – deri në bërryl. Peshkaqeni e kapi atë dhe e ktheu përreth”.

The woman was left to fend for herself and is seen in the clip wearing a flipper and to make her way back to a pier.Swimming, diving, snorkelling and fishing from the Sahl Hasheesh area to Makadi Bay was prohibitedFellow swimmers react to the horrible scene unfolding in front of them